'Duurzame energie
voor iedereen bereikbaar'

Onze missie: door met een verbindende en innovatieve insteek projecten gerealiseerd te krijgen versnellen wij de energietransitie. Samen met onze partners vinden we oplossingen waar iedereen van profiteert en waarmee we zo snel als we kunnen ons energiesysteem verduurzamen.

Duurzame energie voor iedereen bereikbaar, dat is onze visie. Met onze ervaringen van de Groningse aardgaswinning willen wij onze energievoorziening op een inventieve en transparante manier verduurzamen met een sterke focus op maatschappelijk rendement.

Alleen ga je snel, samen kom je verder.

Dit zijn onze kernwaarden:

  • Plezier: geeft energie, maakt enthousiast en leidt tot resultaten.
  • Respect: voor de natuur, de omgeving en voor elkaar.
  • Betrouwbaar: in je werk, naar elkaar en in je ambitie.
  • Co√∂peratief: succes is alleen mogelijk met een gezamenlijk en gelijk belang.
  • Oplossingsgericht: noodzakelijk in de energietransitie. Dit betekent kijken naar oplossingen, niet naar problemen.
  • Maatschappelijk rendement: samen delen, dan vermenigvuldigen. Het ultieme resultaat bereiken we alleen met een gelijkwaardige samenwerking.

'Duurzame energie 
voor iedereen bereikbaar'

:

Aangenaam kennis te maken

Ontmoet ons team

Bij Soleila geloven we dat samenwerken essentieel is. Dit doen we samen met u en met ons team van gedreven professionals. Bent u op zoek naar advies of naar een andere kijk op uw project? Vraag het ons gerust.

Sieger Dijkstra

Sieger Dijkstra

Algemeen Directeur

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
dijkstra@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Raymond Roeffel

Raymond Roeffel

Directeur Operations

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
roeffel@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Maarten te Velde

Maarten te Velde

Senior Ontwikkelaar

Telefoonnummer
06 41892226
E-mail adres
tevelde@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Peter Borkens

Peter Borkens

Technisch Adviseur

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
borkens@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Cor Alberts

Cor Alberts

Bedrijfsjurist

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
alberts@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Bastiaan Visser

Bastiaan Visser

CFO

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
visser@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
David van Arend

David van Arend

Sales Manager

Telefoonnummer
06 41484689
E-mail adres
vanarend@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Lennart Meertens

Lennart Meertens

Projectmanager

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
meertens@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Carry Ritsema

Carry Ritsema

Administratie

Telefoonnummer
050 211 3891
LinkedIn
LinkedIn
Yoran Wallinga

Yoran Wallinga

Junior Ontwikkelaar

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
wallinga@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Marco Helmantel

Marco Helmantel

Medior Ontwikkelaar

Telefoonnummer
06 15337425
E-mail adres
helmantel@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Rissa Bouwsema

Rissa Bouwsema

Junior Ontwikkelaar

Telefoonnummer
06 42534198
E-mail adres
bouwsema@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Norman Croes

Norman Croes

Projectmanager & PV Engineer

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
croes@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Detleff Mellies

Detleff Mellies

GIS Specialist

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
mellies@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Tjeerd Buisman

Tjeerd Buisman

Technisch Adviseur

Telefoonnummer
050 211 3891
E-mail adres
buisman@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn
Robert-Jan de Laat

Robert-Jan de Laat

Sales Manager

Telefoonnummer
06 19663379
E-mail adres
delaat@soleila.nl
LinkedIn
LinkedIn

Onze werkplek

Energy Academy Europe

Soleila werkt vanuit de Energy Academy Europe (EAE), gelegen op de Zernike Campus Groningen.

Er is volop kennis en de mogelijkheid tot netwerken aanwezig. Het gebouw wekt meer energie op dan het gebruikt en is gemaakt uit natuurlijke elementen. Zo zijn de vloeren gemaakt van hout en gebruikt het gebouw aarde, water, lucht en zonlicht als primaire energiebron. Het is gebouwd om de verspilling van energie zo veel mogelijk tegen te gaan. Denk hierbij aan veel natuurlijk lichtinval en veel trappen die het liftgebruik verminderen. Voor ons is het fijn dat wij gevestigd zijn in een locatie die dezelfde passie deelt voor duurzame energie. Wij voelen ons hier dan ook enorm thuis.

Contact

Soleila B.V.
Nijenborgh 6
9747 AG Groningen
T. 050 211 38 91
contact@soleila.nl

Volg ons op

Soleila is onderdeel van